Szczotki do rozczesywania włosów Tangle Teezer

Jeżeli należysz do grona posiadaczek bujnych loków z pewnością ich czesanie nie należy do twoich ulubionych zajęć. Kręcone włosy plączą się i często pomimo profesjonalnej opieki ulegają zniszczeniom w czasie rozczesywania. Zapewne często czeszesz je tylko po umyciu, ponieważ mokre, nie plączą się tak bardzo. A może jesteś mamą dziecka, które na myśl o czesaniu (a właściwie wyrywaniu) włosów dostaje słusznego ataku szału i paniki? Jeżeli te wszyskie dramaty są twoją codziennością, mam dla ciebie dobrą informację. Możesz szybko to zakończyć! Szczotka Tangle Teezer z pewnością rozplącze twój problem.

Szczotki do rozczesywania włosów Tangle Teezer to rewolucyjny wynalazek brytyjskiego fryzjera Shauna Pulfreya, który w swojej pracy często spotykał się ze splątanymi i trudnymi do rozczesania włosami. Postanowił więc stworzyć produkt, który idealnie poradzi sobie z tym problemem nie niszcząc delikatnych pasm. Tangle Teezer dzięki elastycznej budowie dosłownie sunie po naszych włosach, a różnej długości ząbki FLEX umożliwiają idealne rozczesanie bez zbędnego wyrywania i szarpania. Dodatkowo szczotki posiadają idealnie wyprofilowany kształt, który  dopasowuje się do kształtu dłoni, dzięki czemu jeszcze dokładniej możesz rozczesać swoje włosy, a  dodatkowo przeprowadzić masaż skóry głowy, który pobudzi cebulki do wzrostu! Szczotki do włosów Tangle Teezer zachwycają także swoją piękną kolorystyką, a także różnymi wersjami do wyboru: The Original, Salon Elite, Compact Styler, Aqua Splash, Flower Pot. 

Ich skuteczność potwierdzona zostałą nie tylko przez Brytyjki, ale i Polki, które chętnie zaopatrują się w szczotki i często nagradzają się w różnych konkursach, między innymi Cosmopolitan Beauty Awards czy Grazia Best in Beauty. Oprócz modowych i urodowych blogerek Tangle Teezer docenili także profesjonaliści, zaoptrując w nie zakłądy fryzjerskie. Nic dziwnego, skoro zapewnia ona skuteczne rozczesanie, bez niszczenia struktury włosa. 

 

Powiązane artykuły